| SnYcK3rS a întrebat:

ce haine sa'mi cumpar pentru scoala? Sunt baiat, 16 ani, clasa a10a big grin
As vrea si poze big grin

Funda big grin

3 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Poti sa-ti iei blugi... foarte multi blugi. ( negri si albastrii ) si tricouri colorate... si de asemenea jachete ( bluze de trening ) si tenesi sau adidasi.

| AndreyutzZ_9616 a răspuns:

Salut.Iti spun un singur lucru intra pe sportsdirect.com si dai la imbracaminte.Frate ai de unde alege sunt haine pentru orice gusttonguesunt si nike,adidas, puma, fila etc daca te-am ajutat fundabig grin