| Eminem2012 a întrebat:

Hey TPU... ce sa fac ca sa nu mi se mai exfolieze unghiile?sad mi se exfoliaza ff tare si am incercat tratemant cu calciu[sub forma de oja]. plz helppuppy dog eyes[-o

4 răspunsuri:
| GabrielaSandica a răspuns:

Iti recomand un tratament de la Avon, cel de exfoliere tongue. Este foarte bun.

Gabriela Sandica
Senior Coordonator Avon si Ambasador AVON
Pagina mea personala

| Emmeii a răspuns:

Bună.

Ai putea să îţi înmoi unghiile în ulei de măsline cald timp de 10 minute. Ar trebui să repeţi acest lucru până când simţi că unghiile tale sunt mai puternice.

O zi bună!

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Aceeasi problema o am si eu.Folosesc de la avon un lac protector(albastra e sticulutza) si chiar e buna e in jur de 20 de lei

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Pai ia calciu mult si mananca sanatoslove struck