| Kimy2009 a întrebat:

Cum as putea sa imi accesorizez uniforma scolara, sa o fac sa fie cat mai cool dar in acelasi timp si decenta?
Ea este formata din camasa alba sau tricou alb, cravata rosie, vesta sau sacou bleumarin.
P.S : iubesc pantalonii cu turul lasat..deci daca se poate sa includa si asta ar fi minunat big grin

3 răspunsuri:
| leeya a răspuns:

Păi poți să porți tricoul alb cu pantaloni cu turul lăsat + vestă ( sea asorteaza tricoul cu vesta și sunt chiar la modă). Dacă porti cămasă, nu vei mai purta pantalonii cu turul lăsat pentru că arată ciudat. Insă poți lua niște blugi albastru deschis sau gri. Cravata o poți înlocui cu o eșarfă roșie. Dacă nu te lasă cu eșarfă, poți adauga la cravată niște insigne sau opoți colora. Cravatele rosii lungi nu mai sunt moderne, asa ca ia-ti una scurta!winking Dar cel mai mult conteaza atitudinea, dacă vrei să fii tipa-cool. Așa că fii prietenoasă! Sper că te-am ajutat. Bye! :*

| MonsterBunny a răspuns:

Pune-ti pe tricou si pe ghiozdan insigne si iti va schimba complet lookul.

| Andreea9595 a răspuns:

Pai, foarte simplu. Poti sa poti un tricou alb (cu desen sau fara) cu un pulover/sacou (sunt la moda sacourile) si cravata nu pana in gat rosie. Sau poti sa inlocuiesti cravata cu un papion rosu (sunt la moda si papioanele). Poti purta pantaloni cu turul lasat, un tricou si cravata. Poti purta veste cu tricou (asa cum fac unele staruri). Uita-te in dulapul tau si incearca sa combini haine. Mult noroc!