| Ni_9044 a întrebat:

Cum pot sa ma imbrac maine la scoala? Uniforma mea e formata dintr`un tricou alb cu ceva albastru si sacou daca vreau sau camasa alba cu cravata scolii? Ce combinatii as putea face? Pantaloni pot purta ori de care si in picioare orice.
Multumesc mult!

1 răspuns:
| AsiSoyYo a răspuns:

Pai zici ca ai cravata daca e albastru si zici ca si simbolul de pe tricou e tot albastru poti purta o perece de blugi albi, gri sau culoarea blugilor sau deasemena si roz happy in picioare UGG sau o perece de cizme ceva mai inalte daca se [poate peste genunchi sau cu 1 - 2 cm mai jos. Poti sa te imbraci cu o fusta deasupra genunchilor ( fix) dar culoarea albastra cu negru in carouri in picioare poti purta ugg-uri sau cizme de marimea ugg-uri-lor happy sper sa te ajute