| CrazyPittica a întrebat:

Cum as putea scapa de matreata? Am parul,, gras,,. Am incercat multe sampoane si balsamuri, dar nimic.As vrea un trantament.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE a răspuns:

Masca pentru par gras: 2 galbenusuri de ou(organic, de preferat)+4 lingurite de miere.Acum cantitatea depinde de cat de lung e parul tau.Si eu am avut parul gras, dar acum il am normal.Imi fac baie pe cap la 3-4 zile si matreata a dat inapoi.Folosesc sampon de la avon(sampon+ balsam 2 in 1).E cu mandarine si kiwi(ador cum miroase:X). Sper ca te-am ajutat. pupicikiss

5 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

BuNA. iNCEARCA UN SAMPON de urzica si lamaie. il gasesti la oriflame pup:*

| CrazyPittica explică:

Multumesc tuturor!

| Annonymus0000 a răspuns:

Iti recomand samponul NIZORAL. il gasesti in farmacie. e vreo 40 de lei dar te scapa cu siguranta de matreata. sa intrebi farmacista cat de des trebuie sa te speli...big grin
FUNDA?

| Versuvius a răspuns:

Eu am folosit sampon Vichy. E cam scump dar la mine a mers.