| stefanyparis a întrebat:

daca fac sport zilnic aerobic si tot felul de exercitii o sa fac muschi si o sa arat ca femeile acele musculoase?
ce sport de mentinere as putea face dar sa nu fac muschi?
funda **

Răspuns Câştigător
| wintermee11 a răspuns:

Nu,nu cred ca vei arata precum culturistele.Totusi acele fete fac exercitii de forta de marire a masei musculare, deci implica un ritm si o intensitate a exercitiilor foarte dificil.Aerobicul si fitnessul ajuta doar la tonifierea musculaturii si mentinerea in forma de invidiat a practicantilor.Asa ca, distractie placuta!