Întrebare recomandată | Panteraa a întrebat:

Daca imi fac bucle cu placa e posibil sa ramana asa ondulat? Am parul drept.

Răspuns Câştigător
| LoriLoL a răspuns:

E imposibil asa cevahee hee permanentul are solutii speciale stai linistita!

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poate ajuta: http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Cateva ore dar nu mai mult

| valentingb a răspuns:

Este imposibil sa ramana asa. Parul revine mereu la forma sa naturala, cea care iti pune cel mai bine frumusetea in valoare.

| LoriLoL a răspuns:

Depinde de placa..bineinteles ca se poate ondula..numai sa stii cum.

| Panteraa explică (pentru LoriLoL):

Ma refer daca poate sa ramana permanent ondulat nu daca pot face. Scuze. Greseala mea ca nu m-am exprimat corect.

| LoriLoL a răspuns (pentru Panteraa):

No problem.permanent adica cat timp ai vrea sa ramana? sfat:ia suvita cu suvita da-o cu fixativ si apoi cu placa.e mult mai rezistent

| Panteraa explică (pentru LoriLoL):

Pai e prima oara cand fac si mi-e frica sa nu ramana permanent adica de tot.

| Panteraa explică (pentru LoriLoL):

Multumesc.:*

| LoriLoL a răspuns (pentru Panteraa):

E imposibil asa cevahee hee permanentul are solutii speciale stai linistita!

| RuxyzLOL a răspuns:

Cu ondulatorul. big grin Si da raman.dar daca dai si cu fixativ big grin :*

| Panteraa explică (pentru RuxyzLOL):

Scuze. Nu m-am exprimat eu corect. Vroiam sa zic daca ramane permanet ondulat.

| buburutza0431 a răspuns:

Nu! Eu chiar nu cred asta! Si din cate imi aduc aminte..si eu am incercat-o si mi s-a dus in acea zi!
Sper ca te-am ajutat!
Pa, pa!

| IMS a răspuns:

Nu iti ramane decat foarte putin, daca vrei sa te faci acasa singurul mod convenabil care te-ar putea tine o zi, chiar 2 sunt bigudiurile

| TomaTamaraTania a răspuns:

Pana la prima spalare in cel mai bun caz. Doar cu tratamente anume il poti face sa stea cret/ondulat o perioada mai lunga.