| RoCk_4589 a întrebat:

din nou! Eu am parul ondulat dar mi`l indrept cu placa. Dupa 5-10 minute se face la fel de ondulat ca inainte. Ce ar trebui sa fac ca sa ramana drept?

3 răspunsuri:
| micutadhampir a răspuns:

Ii dai cu spuma inainte sa te faci cu placa si cu fixativ dupa ce te-ai facut. Dar nu face chestia asta de multe ori, ca ti-l distrugi.

| RoCk_4589 explică:

Am si ceara, am si spuma ...am si fixativ laughing`.

| lollyta a răspuns:

Dati cu ceara de parwinking aia trebuie cumparata...laughingeu asa fac si imi merge de fiecare data. sper ca te-am ajutata. funda?