| LambertLANDIA a întrebat:

de ceva timp parul a inceput sa-mi cada si cam rau si am auzit ca tratamentul de la vichy impotriva caderii parului este bun imi puteti spune va rog daca stiti cum actioneaza si daca este eficient va rog plus ca eu folosesc placa de par happy pupici

Răspuns Câştigător
| The1smartiest a răspuns:

Daca vorbesti de serul ala la fiole..am avut 2 kituri si n am vazut nici un rezultat. in schimb poti sa incerci cu fiolele de la gerovital. kit tratament pentru par. costa 60 lei si iti ajung 5 saptamani! si da rez. succes

1 răspuns:
| alincde a răspuns:

Fiolele de la gerovital sunt bune dar daca te vopsesti des rezultatele nu vor fi chiar atat de bune cu nici un tratament deoarece ce incearca tratementul sa repare strica vopseaua.