| RoxxyEllena a întrebat:

Am parul destul de lung si de la un timp a inceput sa-mi cada cam rau. Ce pot sa iau impotriva caderii parului? Stiti vreun remediu care sa dea rezultat?

Răspuns Câştigător
| 123456789angelikca123456789 a răspuns:

Nu lua nici un fel de fiole ca iti face mai rau la par fa totul pe cale naturala.cum ar fi galbenus de ou cu ulei de ricin...e fff bun am avut aceleas probleme ca uh

4 răspunsuri:
| Cameliaa12 a răspuns:

Zinc sau ceva de aici: http://www.frumusele.ro/......imavara/17

| adyth a răspuns:

Du'te la farmacie si intreaba, sau la plafar. Acum au iesit multe tratamente din acestea pe piata.

| CeliaCeliaCelia a răspuns:

Eu am folosit Alpecin C1... si nu-mi mai cade deloc... costa 25 de lei

| CeliaCeliaCelia a răspuns:

Alpecin C 1care costa 25 de lei. daca te speli o bucata buna... nu-ti va mai cadea aproape deloc