| gabriela15gabigaby a întrebat:

Deci, eu am parul destul de rar si firele sunt cam fine si subtiri. Nu stiti ceva produse, plante sau chestii care m-ar putea ajuta sa am parul mai des si poate si fire mai rezistente? Cu sampoane si balsamuri am tot incercat, de pe la toate firmele si sincer nu au dat rezultate destul de satisfacatoare. Poate stiti ceva sa ma dau pe par pe laga sampon si balsam.
Apropo, culoarea este saten deshis.

3 răspunsuri:
| UnDezaxat a răspuns:

Sa-ti raspunda sexul tau despre sampoane si balarii. Cat despre par, nu, nu creste de nicaieri. Asa e el, asa ramane. Nu-ti cresc fire peste noapte la 50 de ani.

| InoueOrihime a răspuns:

Si eu am cam aceeasi problema. O.o Si mi se ingrasa destul de repede :c Poti incerca o masca ^^ happy Dar nu cred ca iti poti face parul mai des din moment si el este asa. Si eu am incercat asta. Poate sa ii dai un plus de volum happy Deci da, poti incerca o masca big grin

| crinagminimouse a răspuns:

Incearca o masca de par pe care ti-o faci acasa.Pui un pahar de bere si doua galbenusuri de ou dupa care ti-o pui pe par si o tii 15-20 de minute dupa care clatesti cu apa calduta.