| maryanaa a întrebat:

Hey TPU... din cauza papucilor am facut bataturi la ambele picioare la degetu mic. Ce pot face ca sa scap? multumesc... funda:*

Răspuns Câştigător
| ● Ďعw a răspuns:

Cand mai iesi p afara puneti plasture ca sa nu le zgandaresti.si in rest lasale asa ca se usucahappy

6 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Pune un plasture si incearca sa schimbi incaltamintea

| Aenoenienanonim a răspuns:

Tinele mai mult in apa calda, si foloseste crema :*

| HelpMeNow a răspuns:

Si eu am avut, te poti duce la doctor sa ti le taie

| TheQueen a răspuns:

Simplu...nui mai purta si ia-ti altii,sau roaga un adult sa te ajute,largindu-i putin( stiu dansii cum,daca nu,cu un ciocan, ceva.).ca sa scapi de bataturi.cel mai bine e sa le lasi sa se vindece de la sine, urmandu-mi sfaturile de mai sus. funda?:*

| maryanaa explică:

Dar nu pot sa scap de ele?

| crazyB a răspuns:

Pune-ti un leocoplast:Xfunda:d?