| Panteraa a întrebat:

Fetelor, ce parere aveti de combinatia intre fusta rosie din piele si ie? Cum vi se pare?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

E o combinatie foarte reusita, mai ales cand ia are motive cu ceva rosu.
Combinatia e indrazneata, dar de mare efect. As zice ca pantofii trebuie sa fie musai cu toc inalt.

| Idkidk a răspuns:

Salut.

E o combinaţie destul de bună!
Da, este ok din punct de vedere vestimentar.
http://sketchtoy.com/66914948
E destul de ok.:)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place pielea rosie, o prefer pe cea bronzata.

| Helpmeforfree a răspuns:

O combinatie foarte buna, mai pune niste tocuri, si geanta sa nu fie decat neagra.
Bafta, sper ca te-am ajutat happy

| Moonset a răspuns:

Cred ca este o alegere buna si totodata si o combinatie surprinzatoare intre modern si popular. Eu, as purta outfitul asta.

| baki31 a răspuns:

Combinatia fusta rosie din piele asortata cu mana barbatului pe dedesubt mi se pare ok.