| XxDyaxX a întrebat:

Hey TPU![FUNDITA]. Vreau si eu un sfat.
As vrea sa am genele mai lungi, deci ce as putea folosi pentru asta?
Vreau sfaturi, cum se foloseste ceea ce imi recomandati sau ce trebuie sa fac.:*
fundita!:X Pt cel mai bun raspuns:*

Răspuns Câştigător
| bea3x a răspuns:

Uleiul de ricin accelereaza cresterea parului si e impotriva caderii parului, deci te va ajuta sa ai gene mai dese. Un alt lucru care ajuta este sa-ti tai putin din gene, pentru ca parul taiat creste mai repede (testata!). Insa, pentru a nu recurge la metode asa drastice, iti recomand sa folosesti un rimel. Rimelul poate schimba mult "aparentele". Iti recomand XXL de la Maybelline

http://www.google.com/......tp?/imgres r:15, s:0&tx=68&ty=26

3 răspunsuri:
| mistikk a răspuns:

Buna...genele frumoase nu trebuie sa fie neaparat lungi eu iti recomand rimelul acela de la AVON super shock iti afce niste gene perfecte si foarte lungi si daca totusi mai raman niste imperfectiuni te sfatuiesc ...cu un ac sa iei sa le desparti dar cu mare grija si asa vor parea si lungi si perfecte

| AnNa_3478 a răspuns:

Eu ma dau cu rimel zilnic si de la un timp incoace genele mele sunt mai lungi...incearca,poate merge si la tine