| Adriana5827 a întrebat:

Hey,TPU! Imi poate spune/da si mie un link cineva cu exercitii pentru slabit? Mentionez ca vreau sa scap doar de burtica din fata care arata ca un balonas foarte umflat straight face. P.S. Nu vreau sa mai aud de clasicele abdomene ca nu prea ma ajuta si fac destul de multe pe zi. Multumesc anticipat! Dau funda! :*

3 răspunsuri:
| Pufulinna a răspuns:

Sari coarda prin casa/afara, unde vrei! se spune ca 1 saritura = 1 calorie pierduta, dar acum nu stiu cat e de adevarat. oricum eu am cam pus pe mine vara asta la mare, si in 2 saptamani am slabit si mai mult de cat eram inainte, am ajuns de la 53 la 47 kg, doar sarind coarda! ti-o recomand, chiar functioneaza si cat timp faci chestia asta ai grija la ce mananci! Fa cam 100-150 sarituri pe zi, daca poti si mai multe. eu am inceput cu 170 si am ajuns sa fac cate 500, cu pauze desigur! Mult mult noroc! kiss Crede-ma, vei reusi! happy