| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! M-am saturat de burta mea, nu o mai suport! Ajutati-ma! Cum sa scap mai repede de burtica? Am cautat pe net exercitii abdomene dar nu ma ajuta la nimic crying da ti m un programm fff dur, orice dar sa scap mai repede de burtica sad.

1 răspuns:
Elianna
| Elianna a răspuns:

O solutie ar fi sa porti burtiera,sau chilot-burtiera, uneori ajuta si o pereche de blugi "pe organism", la care sa le tragi fermoarul doar stand culcata! Aceasta ajuta ca muschii burtii sa se micsoreze, sa nu mai fie labartati si sa fie mai fermi.Metoda este folosita si de femeile care au nascut si au ramas cu burtica. In momentul in care te strangi, muschii isi revin la forma initiala, ca un elastic care nu mai este intins. Si de asemenea trebuie sa-ti supraveghezi tinuta si sa -ti tii muschii burtii trasi intotdeauna.La inceput este greu, dar apoi o faci fara sa-ti mai dai seama.