| kisskissa a întrebat:

Stiti daca centurile alea de slabit cu efect de sauna sunt bune pentru ca vreau sa scap de burtica si am tot incercat cu abdomene si nu prea merge. fundita :*

2 răspunsuri:
| gabriella96 a răspuns:

Centurile alea nu sunt bune de nimic.Stiu pentru ca am si eu. Mai bine incerci sa faci mai mult sport si sa ai grija ce mananci.

| deniii_3153 a răspuns:

Ba da merge si cu abdomene dar in fiecare saptamana trebuie sa le mai adaugi inca 20, sau nu mananci si bei multa apa.tongueI don't want to see