| ƒαηтαѕу a întrebat:

in legatura cu adidasii Supra de care v-am mai spus,
Am intrebat niste persoane care au zis ca au luat niste adidasi de pe Okazii de unde vreau si eu sa imi iau si au zis 4 persoane mai exact ca,ba unii nu erau originali dar ei au dat pret de originali,ba altii erau cu defect, ba altii nu le-au venit si cica ei nu au mai putut sa returneze inapoi.
Ce sa fac?
Ca eu astept de 2 ani sa imi iau adidasi ca astia si nu am gasit decat pe Okazii asa misto.
Daca puteti sa ma ajutati si pe mine de unde pot comanda sau cumpara, dar sa nu fie un site de neincredere.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| R0011 a răspuns:

De obicei de pe Okazii iti cam iei teapa la adidasi/tenisi si asa. Eu mi.am cumparat doua perechi, la una mi.am luat teapa rau, tenisii erau din alt material, si erau chinezarii cand ei trebuiau sa fie Adidas, iar la cealalta pereche mi.am luat.o la marime, imi erau mari. So, nu te sfatuiesc sa iti comanzi papuci de pe okazii, iar cu alt site scuze dar nu te pot ajuta.puppy dog eyes

| ƒαηтαѕу explică (pentru R0011):

Ok mersi oricum.O sa mai astept raspunsuri si ma gandesc cui ii dau fundahappy

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| valdevici a răspuns:

http://www.ultimo.ro - Adidasi Originali la cele mai mici preturi din Romania. Garantat

| zapacitu89 a răspuns:

Http://www.mycloset.ro/marci/supra--394 supra 100% originali vb din propria experienta

| Romania_Dansatori_1976 a răspuns:

Cei de pe mycloset sunt replici, destul de reusite, dar nu sunt originali.