| Theoooooo a întrebat:

intrebare pentru fete
am mustata si vreau sa scap de ea
vrreau sa merg la salon sa o indepartez cu ceara
dar in vacanta eu merg la bunici si aoclo n-am aloanelaughing
si cum sunt acolo vreau o modalitate de a o indeparta fara sa merg la salon
si la cat timp ar trebui sa o indepartez din nou?
si cum am iubit cand incepe sa creasca nu o sa se simta najpa?
fundahee hee

Răspuns Câştigător
| Auslesse a răspuns:

Benzi de ceara de la Farmec.din alea micute, pentru fata.eu din alea folosesc si sunt foarte multumita de ele!

7 răspunsuri:
| bybuu13 a răspuns:

Sunt la magazine benzi cu ceara pentru fatawinking

| AnonimuszWss a răspuns:

Cumperi ceara pentru epilarea mustatii de la un magazin sau cumperi benzi de mustatahee hee

| Vibrations a răspuns:

Idealul meu in viata e femeia cu mustata

| 5123fsda a răspuns:

Esti gay de ai iubit? Si nu cred ca o deranjeaza!
Sa scapi cu lama happy!

| Theoooooo explică (pentru 5123fsda):

Is fatabig grin...nu baiat

| 5123fsda a răspuns (pentru Theoooooo):

Atunci...laughing nu stiu ce sa zic nu cred ca o ai mare asa ca las-o cum ii sa nu mai creasca mai multhappy

| Deeiutss a răspuns (pentru 5123fsda):

E fata desteptule...