| Panteraa a întrebat:

Intrebare pentru fete. Am o rochie de la mama mea de cand era tanara la fel ca si tricoul/bluza din urmatoarea imagine:

http://sinziana98.tumblr.com/image/97221597475

Cu acel model rochia mi se pare a fi in stilul vintage, dar parca nu as purta-o pe strada. Voi ce ziceti? E ok de purtat? Sau e modelul prea aiurea? Nu vreau sa se uite lumea ciudat pe strada. Vreau o parere.

Răspuns Câştigător
| Ritsuko a răspuns:

E ok, dar trebuie sa-ti vina si bine.

| Panteraa explică (pentru Ritsuko):

Imi vine, plus ca se si leaga in talie.

| Ritsuko a răspuns (pentru Panteraa):

Mie sincer chiar imi place, adica nu e un model din acela cu flori urate ''babesti''.

4 răspunsuri:
| OliviaStavarache12 a răspuns:

Trebuie sa-ti placa si tie... mamei tale ii va parea foarte bine imbracata cu ea, si o poti combina in asa incat sa pari cat mai deosebita ...deci din partea mea o poti lua cu mult drag big grin

| Klara15 a răspuns:

E ok!