| LadyK a întrebat:

HeY TPU! Kum credeti, imi va merge culoarea neagra a parului daca am ochi albastri si pielea de culoare deschisa?

6 răspunsuri:
| wertori a răspuns:

Da dar dupa aia daca nu iti place e greu sa te deschizi, si mai bine ai incerca cu o peruca sa vezi macar daca te-ar prinde culoarea.Eu imi imaginez cum ar veni si s-ar vedea bine, dar conteaza si fizionomia ta.

| Smilee4Mee a răspuns:

Eu as zice satenbatting eyelashes. Oricum succes!

| romanaols a răspuns:

Mie mi se pare o combinatie superba!

| Lex169 a răspuns:

Destul de bine si pentru o coafeura iti recomand parul lung peste un ochi(daca ai fata ovala).

| flavia31 a răspuns:

Nu mai bine blonda sau satena

| LadyK explică:

Eu sunt satena (deschis)winking dar vreau negru