| Ariyana a întrebat:

Hey,TPU! Le-am trimis celor de la inaltime.com o comanda acum 6 zile si nu am primit niciun apel sau vreun mail.Le-am trimis inca un mail,prin care le cer confirmarea comenzii, si nu mi-au raspuns.Le-am trimis inainte de comanda un mail cu niste intrebari la adresa programului lor si am primit raspunsul dupa 3 zile, dar in acest caz se pare ca nu se grabesc si nu stiu ce sa mai fac. Daca mai comand inca o data voi fi nevoita sa platesc acelasi material de 2 ori,ceea ce mi se pare o prostie.Cei care au comandat cartea acestui program, asa vi s-a intamplat si voua?

9 răspunsuri:
| Claudiu195 a răspuns:

Buna! Am comandat si eu programu acela si dupa 3 saptamani de exercitii nu se vede nici un rezultatsad.Te rog frumos posteaza si tu daca ai crescut si dupa cat timp a dat roade.

| Paşca_Alex_1996 a răspuns:

Poate e fake, cine stie happy. Nu mai comanda prostii din acestea.

| Ariyana explică (pentru Paşca_Alex_1996):

Mi-au raspuns pana la urma la mail si voi primi comanda in urmatoarele zile. big grin

| denisa123456 a răspuns (pentru Ariyana):

Am vrut si eu sa fac comanda dar am fost in dubii, nu preacred ca poti creste dar daca e bun acel prg sa ma anunti si pe mine.te rog

| Ariyana explică (pentru denisa123456):

Sigur happy. Iti voi transmite pe TPU daca a functionat.

| denisa123456 a răspuns (pentru Ariyana):

Ok mersi dar te rog sa nu uiti...

| Ariyana explică (pentru denisa123456):

Nu voi uita, promit. Dupa cate saptamani ai dori sa stii rezultatele?

| denisa123456 a răspuns (pentru Ariyana):

Normal ca vreau numai pot de nerabdare, ca as mai vrea si eu sa cresc ca nu prea sunt inalta si sunt cam complexatalaughingnu prea imi vine dar astept cu nerabdare mesajul tau.

| Natalia9393 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare... eu am fost nevoita sa astept mai mult de o saptamana, pan`le-aam trimis un email sa ma iau de iei..si abi atunci m-au bagat in seama. Din cate am inteles au doar 2 oameni in companie ce se ocupa cu expediatul comenzilor. Daca trimiti de 2 ori comanda banuiesc ca verifica si persoana responsabila de comenzi, in asa fel sa nu ti expedieze 2 colete. Si as vrea sa te rog si eu sa postezi cat ai crescut, pentru ca eu am cartea de vreo 10 saptamani. si mai mult de trei cm nu am reusit sa cresc. si ai putea sa mi zici si varsta ta te rog? pentru ca as dori sa stiu daca am crescut atat doar din cauza varstei mele (21 ani). Astept raspuns big grin love struck