| viki16 a întrebat:

Mi-am Luat Un Fon De Ten Care Contine Alcohol si Parabeni Credeti Ca o Sa Imi Afecteaza Tenul Dau

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Normal, nu te mai omorî după machiaj de slabă calitate.
Vara folosește doar o cremă hidratantă fotoprotectoare.
Pa, pa.

| Reiikó a răspuns:

Hey! ^^
Eu zic ca daca fondul de ten nu este de calitate nu trebuie sa il folosesti pentru ca vei vedea mai tarziu efectele negative. Daca fondul de ten continte alcool ..iti poate irita fata
Pa-pa!

| AndruşcăăăăBăăăăă a răspuns:

Păi normal că da... Părerea mea este să îţi achiziţionezi alt fond de ten de o calitate mai bună care să nu te afecteze fizic! O seară plăcută! Fundăăăă?

| Faranume79 a răspuns:

Pai depinde...ce fel de ten ai? Sensibil? Gras? Normal? Lucios?

| viki16 explică (pentru Faranume79):

Eu Am Tenul Gras Iar Acesta Este Produsul http://www.google.ro/......tp?/search

| Faranume79 a răspuns (pentru viki16):

Daca scrie undeva in romana, cauta sa gasesti undeva unde scrie pentru ce fel de ten este. Daca iti stii ph-ul pielii, cauta si ph-ul fondului de ten si vezi daca se potrivesc.

P.S.tongueh-ul pielii tale il poti afla de la un dermatolog.happy