| PrEtTyAnGeL a întrebat:

nu stiu ce sa mai fac crying! sunt prea slaba si prea inalta si toti isi bat joc de mine.ce sa fac ca sa fiu mai grasa si ma scunda? din cate am citit intr.o revista trebuie sa ridic greutati ca sa fiu mai scunda, e adevarat? plss dau funda!

Răspuns Câştigător
| AlessandraMiha a răspuns:

Bunahappy
te inteleg...Nu trebuie sa ii asculti,asa te-a facut pe tine Dumnezeu,sa fii mai specialahappy
Ca sa fii mai scunda,nu poti,dar ca sa fii mai grasuta trebuie sa mananci mai mult,dar nici foarte mult, ca sa nu duca la obezitate.
Nu te supara, asa sunt toate gurile rele, lasa-le sa vorbeasca, sunt invidiosi.
Mult succes iti doreschappy

8 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Nu ai specificat cate kilograme ai, ce inaltime ai si ce varsta ai, nu iti pot da nici un sfat daca nu stiu detaliile astea.

| William a răspuns:

Ca fata nu e bine sa fii scunda, daca esti foarte inalta poti deveni model (1, 80m parca era). Daca vrei sa te ingrasi mananca produse de patiserie, fast-food, dulciuri cu moderatie si evita miscarea. Inca un lucru, cati ani ai?

| halogen001 a răspuns:

Daca esti prea slaba si inalta acum, nu e nimic, in cativa ani vei mai lua in greutate si vei fi foarte multumita happy
Fetele inalte si slabe sunt foarte atragatoare, pot avea si o cariera in modeling. Daca sunt acum cativa care iti spun ca esti prea slaba si prea inalta, nu-i baga in seama - sunt minoritari.

| FatUglyVirgin a răspuns:

Da, cu siguranta daca ridici greutati vei scade in inaltime, tu esti proasta?

| RocKzZ a răspuns:

Salut. Pai nu poti sa te faci mai scunda. Inaltimea pe care o ai poate ramana asa cum e sau poate sa tot creasca. Daca nu vrei sa mai cresti ai nevoie de 2 gantere 3-5 kg. Trebuie sa le impingi deasupra capului adica in sus. Apoi te pui pe pat intinsa, duci mainile la 90 de grade si dupa le ridici, la fel, deasupra capului ( asta e mai mult pentru piept dar si ca sa nu te mai inalti ). Daca vrei sa mai pui cateva kg, logic, te duci si mananci de la KFC. Cam asta e tot ceea ce trebuie sa faci tu zi de zi. Funda? ^^

| Kumiko19 a răspuns:

Fetele inalte sunt sexy! serios.

| Mascatu69 a răspuns:

Arata o poza