| Iulika96 a întrebat:

Hey TPU... o intrebare simpla:Cum pot scapa de cearcane? Vreau sa scap de ele intr-o luna maxim si stiu ca trebuie sa dorm... dar eu nu am somn pana la ora 12-1 noaptea.Nu stiu ce sa fac.Cateva sfaturi sau idei sunt bine venite.Am uitat sa mentionez ca dau funda.

Răspuns Câştigător
| abcdefgh a răspuns:

Buna.Bea foarte multa apa.Asta e cel mai important.Si poti incerca cu cartof.Il cureti si tai doua felii pe care le bagi la frigider si le lasi 1-2 ore dupa care le pui pe ochi.Sau poti incerca cu pliculete de ceai de musetel. Dupa ce bei ceaiul nu arunca pliculetele ci baga le la frigider si dupa 2 ore pune le pe ochi(le lasi pe ochi cam 5-10 min) Succes. a Uite niste site uri : http://www.flu.ro/articole/Frumusete_si_dieta/Cum_sa_scapi_de_cearcane.html http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t160448.html Pup dulce la u!

1 răspuns:
| JustMe a răspuns:

Cum a zis si Butterfly, bea ft multa apa. Eu am scapat asa de cearcanewinking
Si app, esti norocoasa, nu am somn pana la 5-6 dimineata.