| AlexandraHEI a întrebat:

Prin raspunsurile de la urmatoarea intrebare imi dati indirect un Like...Cui ii place poza mea? Mersi de raspuns, Va pup! big grin

Răspuns Câştigător
| teodoraandreea a răspuns:

Arati foarte bine.imi place fustita ta.am si eu una la fel si imi place cum ai asortato cu maieul pa te pup esti frumoasa

4 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Desi esti mica, pari destul de draguta.
Hainele sunt destul de bine asortate.
Dar...
Pozitia este tampita.
Jumatatea aia de televizor din spate strica iar.

| AlexandraHEI explică (pentru dragos9234):

Ms mult ca mi-ati raspuns la intrebare si ca mi-ati dat sfaturi bune...Stiu ca poza nu e una din cele mai buna, ori cum Va pup! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa-ti gasesti admiratori pe aici, incearca facebook, esti frumoasa cum te-a dat Dumnezeu, nu trebuie sa zicem noi.
Bay the way cel care a facut poza e un amator, sunt reguli in fotografie care fac o poza mai reusita si indirect ca persoana sa arate mai bine.
un exemplu :regula treimii.