| AlexandraHEI a întrebat:

La urmatoarea intrebare cine raspunde la intrebare da indirect un like! Cui ii place Harlem Shake?

Răspuns Câştigător
| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Mie imi place!

7 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Porcăria aia? E oribil dansu' ăla, dau dovadă de prostie.

| Werepyre_Fallen_1994 a răspuns:

Harlem shake=o scuza ca sa fii retardat pentru 30 de secunde. Desi, cei care pomenesc in mod constant de Harlem shake sunt retardati in totalitate.
Daca iti place asa ceva inseamna ca nu e mare lucru de capul tau.

| Ruxy5 a răspuns:

Mie imi place!

| CreepyDarkness a răspuns:

Da e super tare si piesa dar si dansul. Daca te uiti de la coada la cap toti danseaza iar mai incolo danseaza doar unu singur.

| darkman47 a răspuns:

Tuturor big grin

| Aneke a răspuns (pentru darkman47):

Esti sigur ca tuturor le place?
Mie una nu imi place. Daca as asculta asemenea cacaturi mi-ar vomita urechile numa' carabusi.