| noname789 a întrebat:

Hey TPU... Puteti va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi:

prin ce fel de exercitii fizice ai putea sa scapi de grasimea de pe solduri (coapse)? Dar de pe piciare?

Imi dati va rog exemple de mancare ( sau felul ex: paste, carne de...etc) ce ar trebui sa mananci cand ti dieta la micul-dejun, paranz si cina (cam pe la ce ora se serveste cina de obicei)?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| studmed a răspuns:

Nu se slabeste cu mancare... Trebuie sa mananci dimineata cat iti trebuie, sa nu mai mananci paine la pranz si seara si sa alergi. Alergatul da suncile jos...