| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU:*:*:*:* revin cu o noua intrebare...anul acesta trec in clasa a8-a si o sa am banchetul.Eu am parul cret si nu stiu cum sa-mi fac parul il am pana la mijloc ca lungime si vreau sa ma tund putin mai jos de umeri credeti ca fac bine? Pe mine ma intereseaza mai mult cum s-imi fac parul ca nu stiu cel mai bun rasp fundita:*:*:*:*:* va pup:*:*:*:*:*

Răspuns Câştigător
| Piuliță a răspuns:

Buclele se poartaaa:X
ai eu am parul cret(buclat) si la pertrecerea de sf de an am primit multe comantarii.
Poti sa ti.l indrepti si in fata lasi cateva suvite buclatehappy
Te roooog, fundaaaaaaaaaa!

2 răspunsuri:
| roxana_4862 a răspuns:

Buna ecstassy! parerea mea e ca faci bine sa te tunzi pana la umeri dar filat la banchet ai putea sa til indrepti la coafor si cu un pic de fixativ sau ai putea sa iti faci o coafura funny apeland la un stilst dar cel mai bine ar fi sa te ducu la un salon si sa ceri parera doamnei/domnului