| EmmaDMX a întrebat:

happy
Stiti voi ceva tratamente preparate in casa pentru cuticule? Eu foloseam un lac pentru intarirea unghiilor care afecta cuticulele si nu mi le-am protejat la timp. Acum sunt oribile, parca sunt rupte...Ce sa fac? Dau funda.winking

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Da-te in fiecare seara cu ulei de masline, in cateva zile o sa vezi rezultatele. Eu tin ulei de masline intr-o sticluta veche de oja, evident curatata in prealabil. E bun si tratamentul pentru cuticule Mira de la Avon.