| sfdshsnsa a întrebat:

Ce parere aveti de baietii cu cercel in urechea stanga? big grin

Răspuns Câştigător
| Aiwendil a răspuns:

Mi se pare in regula. Dar sa nu poarte prea multi cercei sa exagereze. Vor doar sa fie diferiti fata de ceilalti si sa fie importanti.Probabil vor sa dovedesca ca nu le pasa ce zic ceilalti de ei ca e o fata sau ca e vagabond etc.Fiecare are stilul lui de a fi.Ar trebui sa-i acceptam asa cum sunt.
Bye!

6 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Nu imi plac baietii cu cercel nici un urechea stanga nici in dreapta nici in alta partehappy
Cu alte cuvinte nu ma atrag "smecherasii de cartier"happy
Acum asta e parerea mea...altele sunt innebunite dupa eihee hee

| gynutza_5762 a răspuns:

Cocalarilaughing))). asta as spune la prima vedere.
dar trebuie sa cunosti persoana pentru. a-ti da seama daca i se potriveste sau nutonguetonguetonguetonguetongue

fundita?batting eyelashes

| MonkeY a răspuns:

Naspha.

| luciana_8039 a răspuns:

Mie una imi plac baietii cu cercel, dar sa nu i vad cu cate zece intr-o urechelaughing
Poate zice lumea ca: "ia uite si la vagabontul asta, pe el nu l-a invatat mama lui ca nu e fata si ca asa arata tottal neingrijit si bla bla bla..."dar mie imi plac, sunt mai...periculosi,mai rai, iar mie imi plac baietii rai:Xbig grin

| anicika a răspuns:

Da ce parere poti sa ai. ca este cool si la orce fata le place asa baieti

| anicika a răspuns:

Da pashli woi voi singuri suntetz stupizi stiti si voi ce inseamna sa ai cerces in stinga trebuea sa-ti pui in dreapta si ave sa si un mare pedic