| Frunziix3 a întrebat:

Voi ati incercat suvitele cu hartie creponata?
(Se fierbe niste apa si se pun bucati de hartie creponata)
Daca ies, se iau la prima spalare?

3 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Se curăţă la prima spălare,dar înainte de asta,îţi pătează mâinile şi hainele. Mai bine nu încerci. + că nu iese decât pe o anumită nuanţă de blond (ăla vopsit/decolorat, un blond mai spre alb, pe natural nu ştiu cum prinde), pe şaten mai puţin, iar pe brunet, în niciun caz.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna happy! Am incercat dar, am parul saten si nu s-a luatculoarea de pe hartia creponata in parul meu. Se coloreaza in special la blonde, roscate etc.Dar incearca, se ia la prima-a doua spalare :* fundita♥?

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Daa...eu mi-am facut! nu ies foarte bine pe par decat daca esti blonda! si se ia la prima spalare! :* happy funda?