| DanielaGroza a întrebat:

Hey, TPU, vreau sa-mi fac gauri in urechi și am cateva intrebari: care este procedura? Cat te doare? Cat timp stai cu cercelul medicinal? Cum se intretine gaura dupa aceea? Mulțumesc anticipat! happy Funda!

Răspuns Câştigător
| EchoDemon a răspuns:

Pai... se poate face cu un ac sau cu un pistol. Eu mi-am facut cu un pistol. Nu doare asa tare, eu am plans pentru ca eram mica si m-am speriat. Eu am stat cam 2-3 saptamani acum depinde. Si de cat tine gaura depinde, adica mi-e daca imi dau jos cerceii se inchide repede dar unei priietene daca isi da jos cercei se inchide in vreo 3 luni. Sper ca te-am ajutat. Funda?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se face cu pistol. Te doare la inceput si ti se incalzeste si inroseste zona respectiva. Cu cat il faci mai sus cu atat e mai dureros. Trebuie sa stai macar o luna sau cel putin dupa 3 saptamani sa pui alti cercei ca sa nu se astupe gaura. Eu nu le-am facut nimic special pentru intretinere, n-am avut treaba cu sangerari sau alte chestii de genul asta dar daca e dai cu spirt. happy

| DanielaGroza explică:

Mulțumesc mult, fetelor! :*

| EchoDemon a răspuns (pentru DanielaGroza):

Nu ai de cewinking :*!