| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baietiwinking :Cum va purtati cu o fata atunci cand va place de ea? Ms anticipat pentru raspunsuri!happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu ma port bine vorbesc cu respect mai glumesc asa dar nu ma dau la ea in plan sentimental deoarece stiu ca odata ma va insela, mai bine sa insele pe altul nu pe mine.

| Roberto a răspuns:

Ma duc la ea si ii spun ca simt o oarecare atractie pentru ea si ca am de gand sa ies in oras si daca vrea poate sa vina cu mine si de acolo degeneraza tot.

| ciprian_3266 a răspuns:

Normal?