| sergiu_9840 a întrebat:

Vreau sa intreb si eu ceva... ce va place mai mult fetelor la un baiat? fizicul sau sufletul?

Răspuns Câştigător
| DiMoDi a răspuns:

Fizicul nu e de neglijat mai ales la prima vedere (dar este o calitate relativ efemeră)... şi sufletul are mare importanţă nu zic ba, dar cea mai importantă mi se pare inteligenţa... decât un suflet bun de prostănac, mai bine lipsă...

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Pt mine este mai important sufletu.happy Dejeaba arata bine daca sufletul este rau.love struck (Parerea meabig grin)

| alexa a răspuns:

Iti dai seama k majoritatea ne uitam in primul rand la cum arata baiatul respctiv si apoi cu timpul il cunoastem si ne dam seama si de alte calitati ale lui.si sufletul insa este destul de imporatnt pentru ca decat sa stai cu un baiat frumos si care sa.si bata joc de tine mai bine alegi unul mai putin dragut dar care stie sa te respecte sa aiba greija de tine sa te iubeasca:X:X:X

| Sara a răspuns:

Alea grase si urate zic sufletul. mah sa fim seriosi... fizicu e primul. cui nu i place ca sa fim admirate?

| dulshe a răspuns:

Aman2, pentru ca nu pot sta cu un baiat care arata groaznic, si nici nu pot sta cu un baiat care are sufletul rau, deci aman2

| beba a răspuns:

Sufletul, categorichappy

| gabrielutzu a răspuns:

Daca as fi fost fata, la tine Sergiu, sigur mi-ar fi placut in primul rand sufletul.

| mIsTeR a răspuns:

Sufletul:-)

| sergiu_9840 explică:

Care vrea sa vb cu mine my id mafia9505

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pt mine e important si fizicul si sufletul!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sufletul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mai mult decat ambelewinking e vorba si de banii in zilele noastre asta din pacate e un atuu, eu unul abia astept sa imi repar bmw seria 5, ca sa ies din nou la agatat. E mult mai usor asahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nush depinde... unii baietii imi plac pentru fizic, altii pentru sufletwinking

| nena78 a răspuns:

In primul rind sufletul

| mihaela_8308 a răspuns:

Ambele

| triluroz a răspuns:

La inceput conteaza f mult fizicul pentru ca desi spunem k iubim "continutul"toti ne dam in vant dupa ambalajewinking iar dupa o perioada cand deja incepi sa simti anumite lucruri pentru pers respectiva e logic k sufletul urk pe primul loc sh conteaza cel mai mult

| ion_6478 a răspuns:

La un baiat cel mai mult si cel mai mult conteaza ce este in suflet decat cum arata.