| iloveshoes a întrebat:

Deci. vreau sa ma tund si nu stiu cum. Am 15 ani, parul mediu, drept si nu as vrea sa il tai prea mult dar nici sa il las asa. Vreau cat mai multe siteuri cu poze cu tunsori care considerati voi ca nu le stiu sau nu le-am mai vazut. funda

3 răspunsuri:
| Coco2730 a răspuns:

La alegerea tunsorii, cel mai important lucru e forma fetei. Deci, care e forma fetei tale?

| Coco2730 a răspuns:

Din variantele pe care ti le-a propus geo-le-am incercat pe amandoua-, prima se intretine usor cu placa (si un frizer de cum creste parul). A doua varianta te face sa pari lolita si iti va da batai de cap din cauza bretonului.