| NbhdDaughter a întrebat:

Hey,TPU!:X Am parul foarte lung(aproape pana la bust), dar foarte rar.Si nu vreau sa ma tund sub nicio forma.Varfurile tot mi le-am taiat,mai mereu,dar tot continua sa cada si sa se rareasca.Un sfat? Va rog frumos. Daca ma puteti ajuta,dandu-mi recomandari cu ce sa ma spal pe cap, etc.Va multumesc.

4 răspunsuri:
| BountyLoverXD a răspuns:

Il faci cumva des cu placa? pentru ca daca da, inseamna ca asta iti face parul sa cada

| Lexuletz a răspuns:

Buna,ellycool ar cam avea DREPTATE.Dar fara suparare tu ai mai fost la control in ultimii 3 ani adica asa mai amanuntit.sa vezi daca este ceva in neregula.ma gandesc sa nu ai cancer Doamne fereste! Un sfat incearca sa te tunzi pana la sani cam asa iar apoi sa-ti faci extensii din parul de mai jos ( de fapt sa ti le faci din radacina) ei eu am avut parul lunggg si foarte rarrr. iar mama m-a tuns scurt si in vreo 2 3 ani mi-a crescut la loc eu acum il am de vreo 70 cm! Succes in continuare si numai bine happy (funda?).

| costelo97 a răspuns:

Pai incearca sa accepti gandul ca te vei tunde si s-a rezolvat!batting eyelashes