| Anony a întrebat:

Hey :* un sfat pentru unghii tongue le am foarte moi si vreau sa imi pun unghii false happy tu cum le preferi?

Răspuns Câştigător
| DeeaAngel27 a răspuns:

In ultima vreme am observat ca se poarta unghiile intr'o culoare ( rosu, roz, coral, etc. ). Dar primele mele unghii false au fost french alb, simplu, si au fost preferatele mele laughing. Depinde si de gusturile tale happy!

4 răspunsuri:
| LoL2000 a răspuns:

Heeeiiibatting eyelashes buna lasa-le naturalewinking e mai bine si daca vrei sa nu mai fie moi i-a cate un calciu in fiecare seara timp de o saptamana 2 thinking asa am facut si eu love struck si a mers de minune

| Albnegru10 a răspuns:

Simple e cel mai bine, tot cele naturale sunt cele mai bune. am auzit la o fata ca cand le-a scos si-a rupt o unghie. Oricum moda revine...happyhappy

| TimeaB a răspuns:

Http://youtu.be/zt57OCQN_3s incearca aici;)

| remediinaturale a răspuns:

Cauta produse ce te pot ajuta aici http://www.remedii-naturale.com/