| LMAAD a întrebat:

Hey, va rog mult de tot fetelor spuneti-mi si mie impachetari pentru celulita de facut acasa, ceva care sa functioneze, stiam ceva de zatul de cafea, cum se face, si nu numai, ce ati facut voi si a functionat? mersi funda

6 răspunsuri:
| hunea a răspuns:

Eu iti recomand ceva care are efect, este cel mai bun pentru celulita la ora actuala, este vorba despre uleiul de masaj cu ardel iute.eu l-am incercat la recomandarea unei prietene care are cursuri de masaj si tot ce trebuie. cam asa arata (al 8-lea produs) http://naturalprodus.ro/wordpress/?page_id=77 in paralel poti sa cauti pe net despre acest ulei minune si ai sa vezi ca am avut dreptate dupa mine este cel mai bun bafta in lupta cu celulita eu am reusit

| LMAAD explică (pentru hunea):

Hey, multumes de sfat, dar de unde as putea cumpara acest ulei, este pe la plafar?

| kx123 a răspuns:

Eu am folosit de la farmacie un gel Cellufight, "picant" ca sa spun asa, si m-a ajutat la diminuarea ei.

| LMAAD explică (pentru kx123):

Hey, pe google gasesc cellulight, e vorba de acelasi gel? Cam ce pret are? multumesc

| hunea a răspuns (pentru LMAAD):

Nu stiu exact daca se gaseste la plafar dar ai putea sa incerci, eu l-am comandat de pe net daca te uiti pe linkul postat de mine ai sa vezi ca e 40 de lei si are 1000ml.eu zic ca e convenabil atata timp cat pe la avon si alte firme o crema care nu face nimic si are 150 de ml e cam 20 de lei

| kx123 a răspuns (pentru LMAAD):

Buna, da, cele doua sunt asemanatoare. Pretul nu-l mai stiu exact oricum nu a fost mult in jur de 30-40 lei.