| blackcat99 a întrebat:

Vreau sa va cer un sfat: imi curand o sa ma vopsesc. Eu nu stiu ce sa aleg intre brunet (negru, nu saten inchis) sau roscat aramiu, cum are Meryem Uzerli (Hurrem din Suleyman Magnificul). Eu as tinde spre roscat, pentru ca sunt alba la fata, am buzele mari si ochii caprui, dar vroiam sa mai cer parerea cuiva. Voua ce va place mai tare: brunet sau roscat?

Răspuns Câştigător
| Danutsyk02 a răspuns:

Eu zic sa te faci bruneta, e foarte frumoasa culoarea aceea, fetelor in general le sta perfect asa!

5 răspunsuri:
| MasterOfTheDarkArts a răspuns:

Hey, acum depinde cu ce culoare iti sta bine.dar este important ce culoare iti place tie, si eu am un ten mai deschis si m-am vopsit negru-albastrui si imi sta foarte bine, roscat nu am incercat.Cred ca ti-ar sta bine cu ambele culorii.Negru te maturizeaza, rosu e de domnisoara rebela ..cred eu, acum tu alegi. sper ca te-am ajutat macar putin..succes happy

| NuuyyMayyyy a răspuns:

Bruneta

| laura1234567890 a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa fii originala asa ca roscat