| Rx5hnS a întrebat:

Hey. Vreau sa fac cadou cuiva o paleta, insa nu stiu ce sa aleg dintre Born to Run de la UD sau white peach de la Too faced. Pe care sa i-o cumpar?
PS: Ambele au nuantele pe care le foloseste ea.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare mai frumoasa born to run

| sierra1 a răspuns:

Cea mai ieftina si din ce economisesti mai iei o floare de aceeasi nuanta

| Clorox a răspuns:

Born to Run. Paleta white peach e ok, arata bine si este compacta dar Born to Run are o varietate de culori, cred ca ma insel dar am impresia ca, culorile sunt mai pigmentate, nici nu vreau sa vorbesc despre luciul de pe culori, chiar n-am ce zice despre Born to Run, nota 10.

| dragodana a răspuns:

Salut! Born to run.

| NicoleEazi a răspuns:

Bon to run categoric! Mi se pare mai calitativa si mai versatila in a realiza machiaje

| Denisapop123 a răspuns:

Pai ar trebui sa o întrebi într-un mod subtil, sau daca are Instagram, Facebook ai putea sa vezi ce folosește cel mai mult. Eu as alege white peach