| Serendipity17 a întrebat:

Hey! Vreau şi eu nişte informaţii despre şamponul sub formă de spray. A folosit cineva de p-aici? happy aş vrea să ştiu şi cât costă.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Da, eu sunt la al doilea tub, e bun. Am facut aici un review : https://therhythmofheels.wordpress.com/......ctioneaza/ Costa aprox 10 lei

1 răspuns:
| afrodita3333 a răspuns:

Se numeste sampon uscat si il poti gasi in magazinele DM (daca ai unul in orasul tau)Eu am de la BALEA si este destul de bun, sunt multumita de el.Il poti folosii pentru a mai amana spalatul cu o zi maxim 2.Se pulverizeaza la radacila si se usuca deveninc o budra, pe care o scuturi din cap cu un pietam sau perie.Cel pe care l-am cumparat eu a fost 11 lei si are 200 de ml.Nu poate inlocuii samponul normal, nu iti imagina ca il poti folosii dor pe cel uscat si sa nu te mai spel pe cap laughing. Oricum isi merita banii, singura porblema este ca se vede la radacina acel praf alb daca esti bruneta sau roscat mai inchis dar, daca ai o nuanta mai deschisa de par e ok cumparal cu incredere.