| acris a întrebat:

Buna as vrea si eu sa cumpar o narghilea dar am auzit ca este mai nociva decat tigarea este adevarat? as vrea mai multe informatii daca are cineva sa imi spuna si mie cum e. As vrea sa o fac cadou de craciun, stiu ca mai e pana atunci dar vreau sa ma gandesc din timp.este greu de folosit? mersi

Răspuns Câştigător
| Georgiana16v a răspuns:

Greu de folosit nu este, dar este mai nociva decat tigarea, dar e ok.
Daca vrei sa o faci cadou de craciun unui prieten care fumeaza o sa-i placa.
Sper ca te-am ajutat. :*

2 răspunsuri:
| Owakey a răspuns:

Bună!

Uite aici: http://lmgtfy.com/? cu=Narghileaua+este+mai+periculoasa+decat+o+tigara%3F

Baftă!

| Annalina99 a răspuns:

Eu zic sa nu cumperi.De folosit de nu asa de greu.