| bibi123 a întrebat:

Heyy :* cum as putea sa-mi maresc ochii?big grin adica pupilele am auzit ca sunt picaturithinking cine ma ajuta kiss?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MalleusMaleficarum a răspuns:

Nu cred că poţi altcumva decât cu lentile de contact de genul ăsta:
http://inventorspot.com/......nses_16872
Sunt nişte lentile mai mari decât cele normale, care-ţi fac ochii să pară mai mari, iar dacă le combini cu nişte creion dermatograf alb pe interiorul pleoapei de jos şi cu puţin fard alb în colţul din interior al ochilor, ochii tăi cu siguranţă vor părea mai mari.
Poţi să ţi le cumperi de pe un site din străinătate care livrează în România, cel mai sigur, nu cunosc site-uri româneşti care să vândă tipuri de lentile de genul ăsta, dar poţi să cauţi bineînţeles, ar costa mai puţin şi ar fi mai convenabil.

1 răspuns:
| laura81 a răspuns:

Pupilele se adpateaza la lumina de afara. Cand este intuneric se maresc, cand este lumina se micsoreaza.
Picaturile au efect de scurta durata si se pun doar sub control medical, pentru a depista anumite boli ale ochilor.

E posibil sa gasesti lentile de contact ce creeaza senzatia de pupile mai mari, dar nu vad de ce ti-ai dori acest lucru...in afara unei petreceri de halloween happy