| CristianaBaa988 a întrebat:

Heyy TPU am gene foarte scurte si vreau sa mi le fac mai lungi cam in 4 saptamani! Ce imi recomandati?

Fundita!

4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Ulei de ricin, il gasesti in farmacii si e accesibil la pret(vreo 3 lei o sticluta de 20 g).Eu l-am folosit si inca il folosesc seara, inainte de culcare.Pun pe degetul curat o picaturi si aplic pe farfuri, ca oricum se duce la radacina.Mie imi cadeau tare genele si dupa o luna de tratament nu am mai avut problema asta + ca s-au lungit :X

Incearca si o sa vezi rezultate in maxim 3 saptamani.Succes! happy

| lalaballet a răspuns:

Asteptarea

| BeautifulAngelOana a răspuns:

Buna,iti recomand uleiul de ricin, nu e foarte scump si te ajuta..eu l-am folosit si sunt foarte multumita de rezultat! Bafta :*

| Kryss13 a răspuns:

Http://www.eva.ro/......28669.html
sper sa iti fie de folos! :*