| rihanna7865 a întrebat:

Heyy tpuuu va rog sa ma ajutati URGENt crying( cum scap cat mai repede de petele rosii ramase de la cosuri? voi cum ati scapat de ele? va rog sa ma ajutarii... dau fundita crying

8 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Crema cu extract de melc de la Herbagen si masca cu argila

| Alexandrughita a răspuns:

Cu creme hidratante sau te duci la medic sau farmacist si iti prapara ceva special pentru tenul tau

| Lykee a răspuns:

Stai la soare sa te bronzezi! Mie asa mi-au trecut big grin

| DragosteDePrimavara a răspuns:

Ti-am mai spus. Rabdarea este arma tuturor! Nu le atinge in primul rand ca le faci si mai mult rau! Nu folosi sapun pentru ca usuca fata! Spalate doar cu apa calduta sau cumpara cu gel pentru asa ceva! Crema de galbenele! Face minuni!

| LetMeBlowYourMind8 a răspuns:

Cand faci baie, foloseste apa calda, cat de calda poti tu si cura-ti fata cu unghiile. Inainte de baie aplica o crema hidratanta. De ce scapi de cicatricile acneei in acest mod : Daca ranesti usor pielea, o pacalesti sa se regenereze si astfel scapi de pete. Bineinteles ca o sa dureze ceva timp acest proces : cateva luni. Dar intre timp poti sa acoperi petele rosii cu fond de ten.

| Clo3e a răspuns:

Am avut si eu probleme...incearca cu creme chiar si cu tratamente babesti big grin nu trebuie sa te duci la doctor nu e nimic grav stai linistita stiu din propia experientawinking Fundita? kiss

| bughy200x a răspuns:

Ani, sexul?

| Gabitza18 a răspuns:

Heii. Eu folosesc BB cream. In 3 zile mie mi-au disparut cosurile. happy Sper sa mearga si la tine.