| Unique_8782 a întrebat:

Hi!
Am si eu o problema:vreau sa`mi fac suvite si nu stiu ce culoare.
Sunt satena, am parul lung[ cret ] si ochi albastrii.
Mentionez ca nu as vrea sa`mi decolorez parul.

plsss help :*

Răspuns Câştigător
| Carla_2571 a răspuns:

Poti sa-ti faci suvite blonde, roscate, ciocolatii, negre sau mov deschis ar arata super cool. Daca nu te-am ajutat pana acum scrie pe google www.itips.ro, intri pe site si in partea stanga este un chenar mov pe care scrie: calclulatoare, masini etc. tu da pe ingrijirea personala/Stil da pe parul si la vopsire da click unde scrie: cum sa alegi suvite care sa puna in valoare culoarea parului dvs. dai click si gata! Pa! Sper sa-ti fi fost de folos
Funda? PLssssss

5 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

De ce nu incerci sprayurile colorate, sau rimelurile colorate pentru par?

| Ariannna a răspuns:

Suvite albastre love struck sau mov.

| EllyFMS a răspuns:

Fa`ti blonde. ca peste saten. or sa se vada mai inchise la culoare dar se ved chiar bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La salonu Lucent beautysalon te poate ajuta personalul.tel 0724238922

| piticot_5046 a răspuns:

Poi ai ochii albastri ti-ar sta bine cu albastrulove struck
Si eu am tot suvite albastre si le-am facut cu albastru de metil.care se gaseste la farmacie
Nu tine prea mult(aproximativ o luna si ceva)dar vezi cum ti-ar sta:X