| iulia4u a întrebat:

Hi!:*big grinam o intrebare cum poate o prietena foarte apropiata sa scape de vergeturi(a suntem ca si surorile)? a facut o cura de slabire anul trecut si avea atunci niste vergeturi mici (acum sunt sidefi)si anul acesta a facut din nou cura si sa ales cu niste vergeturi mari si rosii si stiti cat de inestetice suntsad

1 răspuns:
| Girltpu a răspuns:

Cele rosii se trateaza prin hidratare intensa a pielii si creme speciale. cele albe nu se mai vindeca, doar prin interventii chirurgicale. De asemenea, bronzul ajuta si el, le face mai putin vizibile.