| ColorfulRainbow a întrebat:

Eu am tinut o cura de slabire si am reusit. Insa mi s-au micsorat mult sanii si acum sunt mici si plini de vergeturi. Cu ce as putea ajusta situatia?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

Probabil ce era in plus pe sani inainte era grasime. Acum ca a disparut nu cred ca trebuie sa-ti faci griji.
Cu vergeturile din cate stiu se rezolva in timp iar faptul ca ai sani mici, nu-ti bate capul, cine te iubeste pentru ceea ce esti ca om, nu se impiedica in dimensiunea sanilor.
Abia asa scapi mai usor de iubaretii de-o noapte care-ti promit inima lor la micul dejun pe tava.
In rest, voie buna sa ai!

| AlleAlllexandra a răspuns:

Pai,sanii nu o sa-ti creasca la loc, insa am auzit de o tinctura de marar nu stiu sigur, dar cica ajuta la cresterea sanilor. Vergeturile nu dispar, dar se estompeaza. Crema de galbenele e cea mai "cu rezultate". Sau masaj cu miere de albine, ulei de masline, ulei de migdale.