| Diamond_9930 a întrebat:

Hi Girls! Am si eu o intrebare pentru voibig grin Ce parfumuri folositi?

21 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ziua cele fresh și seara cele dulci!
Pa, pa.

| Sapphire a răspuns:

Eternal Magic, Nina Ricci, Hugo Boss, Far away, Perceive, Incandescence, Wish Of Love, Ice Sheers Refreshing Pear. big grin

| Jadis a răspuns:

Alea de firma, originale. Restu sunt apa de ploaie

| pwp a răspuns:

Pur blanca!

| Anduciu a răspuns:

Pur Blanca roz, Passion Dance si True Glow.

| Sunshinee a răspuns:

Avril Lavigne - Black Star (:

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Nu am un parfum care sa pot zice ca il folosesc doar pe el. Ma dau cu diferite parfumuri. Acum am vreo doua, trei.
Unul se numeste "Pierre Cardin", iar celelalte doua se numesc "Coco Shannel" si "Gabriela Sabatini". Sper ca am scris bine numele ca le-am scris din minte nu m-am mai uitat pe ele.
Oricum pe acestea trei le am. Bine, le folosesc pe rand. Cam o sapamana ma dau cu unul si cealalta cu alta. Dar eu nu ma dau prea mult in vant dupa parfumuri din astea. Cred ca mai important decat parfumul este sa fii ingrijita si curata. Asta este cel mai important lucru, dupa parerea mea.

| Pinky_4803 a răspuns:

J'adore, Tasselle, Evidence(rareori), Davidoff.

| Victoria a răspuns:

Little Black Dress

| GossipGirl_2226 a răspuns:

Rare pearls, Treselle, Far away dreams, Little white dress toate de la AVON happy

| sweet_girl_carmen a răspuns:

Love in paris by nina ricci, nina by nina ricci.pe astea le ador dar mai am parfumuri care-mi plac

| Hypathia a răspuns:

Momentan, Bvlgari si Just Cavalli Pink.

| rin a răspuns:

Demoiselle, Givenchy.

| Diamond_9930 explică:

Evidence -Yves Rocher si
Herve Leger

Absolut superbe amandoua. Le recomand:X

| tinkerBELL_2566 a răspuns:

The one de la DOLCE

| SaMoriTu a răspuns:

Jadore :X
de la dior :X

| Ale_8242 a răspuns:

Acum am Perceive de la Avon, Brazil tot de la Avon şi Beach Fun de la Oriflame.

| lavii_2927 a răspuns:

Dolce & Gabbana light blue. Givenchy ange ou demon.
tu?

| GeorgianaGeo1 a răspuns:

Buna! Eu folosesc 2 tipuri de parfum:
Litle bleack dress si un parfum original este din spania si se numeste RBD ( este parfum original)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur Blancahappy:X-Avonsmug
Giordani Goldbig grin-Oriflamesmug

| KrisTheTiger a răspuns:

G&G, Campagne del Indie si Pur Blanaca (original). Astea 3 imi plac si le folosesc.